Kontakta oss

Vi har över 100 certifierade montörer mellan Ystad och Haparanda.
Ange orten där du vill få markskruvar monterade.

Huvudkontoret

Teknisk support

Hans Manecke
+46 42 301 7077
hans.manecke@stopdigging.se

Sluta Gräv Entreprenad

Patrick Svensson
+46 42 301 7071
patrick.svensson@slutagrav.se

Marknadsassistent

Madeleine Gustafsson
+46 42 301 7074
madeleine.gustafsson@stopdigging.se

Partner ansvarig (Norden)

Roger Sandberg
+46 42 301 7073
roger.sandberg@stopdigging.se

Partner ansvarig (Sverige)

Annica Liljekvist
+46 42 301 7070
annica.liljekvist@stopdigging.se

StopDigging (Övriga marknader)

Håkan Liljekvist
+46 42 301 7079
hakan.liljekvist@stopdigging.se

VD

Richard Alm
+46 42 301 7072
richard.alm@stopdigging.se

Sluta Gräv AB, huvudkontor: Muskötgatan 11, 254 66 Helsingborg, Sweden
E:post: info@slutagrav.se Tel: 010-110 34 02